NBH-10-202
CoselCosel
NBH-10-202 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NBH-10-202
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas LINE FILTER 250VDC/VAC 10A CHAS
Duomenų lapai: NBH-10-202.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
NBH-10-202 specifikacijos
Dalies numeris NBH-10-202 Gamintojas Cosel
apibūdinimas LINE FILTER 250VDC/VAC 10A CHAS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2143 pcs Duomenų lapas NBH-10-202.pdf
Įtampa - nominali DC 250V Įtampa - nominali kintamosios srovė (iš fazės į žemę / neutrali) 250V
Įtampa - nominali AC 250V Nutraukimo stilius Terminal Block
Serija NBH Kiti vardai 1776-3400
NBH-10-202-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Induktyvumas - Dažnumas - veikimas -
Filtro tipas Single Phase Dabartinis 10A