NAP-16-101-DXE
CoselCosel
NAP-16-101-DXE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NAP-16-101-DXE
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas LINE FILTER 250VDC/VAC 16A DIN
Duomenų lapai: 1.NAP-16-101-DXE.pdf2.NAP-16-101-DXE.pdf
  • Pranešimas
NAP-16-101-DXE specifikacijos
Dalies numeris NAP-16-101-DXE Gamintojas Cosel
apibūdinimas LINE FILTER 250VDC/VAC 16A DIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2273 pcs Duomenų lapas 1.NAP-16-101-DXE.pdf2.NAP-16-101-DXE.pdf
Įtampa - nominali DC 250V Įtampa - nominali kintamosios srovė (iš fazės į žemę / neutrali) 250V
Įtampa - nominali AC 250V Nutraukimo stilius Terminal Block
Serija NAP Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas DIN Rail Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumas -
Dažnumas - veikimas - Filtro tipas Single Phase
Dabartinis 16A Konfigūracija Single Stage