LGA50A-5-SNC
CoselCosel
Cosel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LGA50A-5-SNC
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 5V
Duomenų lapai: 1.LGA50A-5-SNC.pdf2.LGA50A-5-SNC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
LGA50A-5-SNC specifikacijos
Dalies numeris LGA50A-5-SNC Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 5V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2075 pcs Duomenų lapas 1.LGA50A-5-SNC.pdf2.LGA50A-5-SNC.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 5V
Įtampa - izoliacija 2kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 132 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 5.20" L x 1.97" W x 1.12" H (132.1mm x 50.0mm x 28.4mm)
Serija LG Darbinė temperatūra -10°C ~ 60°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 79%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 10A 85 ~ 132 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 10A
Patvirtinimai CE, cURus, TUV Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LGA50A-5-Y
LGA50A-5-Y
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 5V
Sandelyje: 3034 pcs
parsisiųsti: LGA50A-5-Y.pdf
RFQ
LGA50A-5-S
LGA50A-5-S
Gamintojai: Cosel