LGA240A-24-SNTY
CoselCosel
Cosel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LGA240A-24-SNTY
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 24V
Duomenų lapai: 1.LGA240A-24-SNTY.pdf2.LGA240A-24-SNTY.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 666 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 666 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
LGA240A-24-SNTY specifikacijos
Dalies numeris LGA240A-24-SNTY Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 24V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 666 pcs Duomenų lapas 1.LGA240A-24-SNTY.pdf2.LGA240A-24-SNTY.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 24V
Įtampa - izoliacija 2kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 132 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 7.09" L x 3.31" W x 1.91" H (180.1mm x 84.1mm x 48.5mm)
Serija LG Darbinė temperatūra -10°C ~ 60°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 86.5%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 10A 85 ~ 132 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 10A
Patvirtinimai CE, cURus, TUV Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LGA240A-24-SNY
LGA240A-24-SNY
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 24V
Sandelyje: 1020 pcs
parsisiųsti: LGA240A-24-SNY.pdf
RFQ
LGA240A-24-SNT
LGA240A-24-SNT
Gamintojai: Cosel
Sandelyje: 752 pcs
parsisiųsti: LGA240A-24-SNT.pdf
RFQ
LGA240A-24-S
LGA240A-24-S