LFP240F-30-CY
CoselCosel
LFP240F-30-CY Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LFP240F-30-CY
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 30V
Duomenų lapai: 1.LFP240F-30-CY.pdf2.LFP240F-30-CY.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 599 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 599 pcs
  • Pranešimas
LFP240F-30-CY specifikacijos
Dalies numeris LFP240F-30-CY Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 30V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 599 pcs Duomenų lapas 1.LFP240F-30-CY.pdf2.LFP240F-30-CY.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 30V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 7.09" L x 3.31" W x 1.81" H (180.1mm x 84.1mm x 46.0mm)
Serija LF Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 88.5%
Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 30V 8A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 8A