LFP150F-48-GY
CoselCosel
LFP150F-48-GY Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LFP150F-48-GY
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 48V
Duomenų lapai: LFP150F-48-GY.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
LFP150F-48-GY specifikacijos
Dalies numeris LFP150F-48-GY Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 48V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1101 pcs Duomenų lapas LFP150F-48-GY.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 48V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 6.30" L x 2.95" W x 1.44" H (160.0mm x 74.9mm x 36.6mm)
Serija LF Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 88%
Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 3.2A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 3.2A