LFA75F-3R3-SY
CoselCosel
LFA75F-3R3-SY Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LFA75F-3R3-SY
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 3.3V
Duomenų lapai: 1.LFA75F-3R3-SY.pdf2.LFA75F-3R3-SY.pdf
  • Pranešimas
LFA75F-3R3-SY specifikacijos
Dalies numeris LFA75F-3R3-SY Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 3.3V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1316 pcs Duomenų lapas 1.LFA75F-3R3-SY.pdf2.LFA75F-3R3-SY.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 3.3V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 5.91" L x 1.97" W x 1.32" H (150.1mm x 50.0mm x 33.5mm)
Serija LF Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 75%
Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 3.3V 15A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 15A