LFA50F-48-S
CoselCosel
LFA50F-48-S Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LFA50F-48-S
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 48V
Duomenų lapai: 1.LFA50F-48-S.pdf2.LFA50F-48-S.pdf
  • Pranešimas
LFA50F-48-S specifikacijos
Dalies numeris LFA50F-48-S Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 48V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1664 pcs Duomenų lapas 1.LFA50F-48-S.pdf2.LFA50F-48-S.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 48V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 5.20" L x 1.97" W x 1.04" H (132.1mm x 50.0mm x 26.4mm)
Serija LF Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 82.5%
Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 1.1A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 1.1A
Patvirtinimai CE, cURus, TUV Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LFA50F-48-SJ1
LFA50F-48-SJ1
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 48V
Sandelyje: 1398 pcs
parsisiųsti: LFA50F-48-SJ1.pdf
RFQ
LFA50F-48-SJ1Y
LFA50F-48-SJ1Y
Gamintojai: Cosel
Sandelyje: 1598 pcs
parsisiųsti: LFA50F-48-SJ1Y.pdf
RFQ
LFA50F-48-SNJ1Y
LFA50F-48-SNJ1Y
parsisiųsti: LFA50F-48-SNJ1Y.pdf
LFA50F-48-SN
LFA50F-48-SN
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 48V 50W
parsisiųsti: LFA50F-48-SN.pdf
LFA50F-48-G
LFA50F-48-G
parsisiųsti: LFA50F-48-G.pdf
LFA50F-48-SNJ1
LFA50F-48-SNJ1