LFA50F-15-G
CoselCosel
LFA50F-15-G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LFA50F-15-G
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 15V
Duomenų lapai: 1.LFA50F-15-G.pdf2.LFA50F-15-G.pdf
  • Pranešimas
LFA50F-15-G specifikacijos
Dalies numeris LFA50F-15-G Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 15V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1951 pcs Duomenų lapas 1.LFA50F-15-G.pdf2.LFA50F-15-G.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 15V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 5.20" L x 1.97" W x 1.04" H (132.1mm x 50.0mm x 26.4mm)
Serija LF Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 81.5%
Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 3.5A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 3.5A
Patvirtinimai CE, cURus, TUV Programos ITE (Commercial)
Susiję produktai
LFA50F-12-SNY
LFA50F-12-SNY
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 12V
Sandelyje: 1785 pcs
parsisiųsti: LFA50F-12-SNY.pdf
RFQ
LFA50F-12-Y
LFA50F-12-Y
Gamintojai: Cosel
Sandelyje: 2006 pcs
parsisiųsti: LFA50F-12-Y.pdf
RFQ
LFA50F-15
LFA50F-15
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 15V