LFA50F-12-SCJ1
CoselCosel
LFA50F-12-SCJ1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LFA50F-12-SCJ1
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 12V
Duomenų lapai: 1.LFA50F-12-SCJ1.pdf2.LFA50F-12-SCJ1.pdf
  • Pranešimas
LFA50F-12-SCJ1 specifikacijos
Dalies numeris LFA50F-12-SCJ1 Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1435 pcs Duomenų lapas 1.LFA50F-12-SCJ1.pdf2.LFA50F-12-SCJ1.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 12V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 5.20" L x 1.97" W x 1.04" H (132.1mm x 50.0mm x 26.4mm)
Serija LF Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 81.5%
Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 4.3A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 4.3A