LFA30F-15-SNC
CoselCosel
LFA30F-15-SNC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LFA30F-15-SNC
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 15V
Duomenų lapai: 1.LFA30F-15-SNC.pdf2.LFA30F-15-SNC.pdf
  • Pranešimas
LFA30F-15-SNC specifikacijos
Dalies numeris LFA30F-15-SNC Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 15V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1785 pcs Duomenų lapas 1.LFA30F-15-SNC.pdf2.LFA30F-15-SNC.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 15V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 4.13" L x 1.97" W x 1.04" H (104.9mm x 50.0mm x 26.4mm)
Serija LF Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 83%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 2A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 2A