LFA30F-12-SNC
CoselCosel
LFA30F-12-SNC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LFA30F-12-SNC
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 12V
Duomenų lapai: 1.LFA30F-12-SNC.pdf2.LFA30F-12-SNC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
LFA30F-12-SNC specifikacijos
Dalies numeris LFA30F-12-SNC Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1886 pcs Duomenų lapas 1.LFA30F-12-SNC.pdf2.LFA30F-12-SNC.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 12V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 4.13" L x 1.97" W x 1.04" H (104.9mm x 50.0mm x 26.4mm)
Serija LF Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 81%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 2.5A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 2.5A
Patvirtinimai CE, cURus, TUV Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LFA30F-12-SNJ1
LFA30F-12-SNJ1
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 12V
Sandelyje: 2115 pcs
parsisiųsti: LFA30F-12-SNJ1.pdf
RFQ
LFA30F-12-SNY
LFA30F-12-SNY
Gamintojai: Cosel
Sandelyje: 2435 pcs
parsisiųsti: LFA30F-12-SNY.pdf
RFQ
LFA30F-12-SN
LFA30F-12-SN
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 12V 30W