LFA300F-3R3-SNTY
CoselCosel
LFA300F-3R3-SNTY Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LFA300F-3R3-SNTY
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 3.3V
Duomenų lapai: LFA300F-3R3-SNTY.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 565 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 565 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
LFA300F-3R3-SNTY specifikacijos
Dalies numeris LFA300F-3R3-SNTY Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 3.3V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 565 pcs Duomenų lapas LFA300F-3R3-SNTY.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 3.3V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 8.74" L x 3.74" W x 2.07" H (222.0mm x 95.0mm x 52.6mm)
Serija LF Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 77%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 40A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 40A