LFA240F-48-SNR
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LFA240F-48-SNR
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 48V
Duomenų lapai: 1.LFA240F-48-SNR.pdf2.LFA240F-48-SNR.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 686 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 686 pcs
  • Pranešimas
LFA240F-48-SNR specifikacijos
Dalies numeris LFA240F-48-SNR Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 48V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 686 pcs Duomenų lapas 1.LFA240F-48-SNR.pdf2.LFA240F-48-SNR.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 48V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 7.09" L x 3.31" W x 1.83" H (180.1mm x 84.1mm x 46.5mm)
Serija LF Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 87.5%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 5A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 5A