LFA240F-36-SNR2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LFA240F-36-SNR2
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 36V
Duomenų lapai: 1.LFA240F-36-SNR2.pdf2.LFA240F-36-SNR2.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 713 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 713 pcs
  • Pranešimas
LFA240F-36-SNR2 specifikacijos
Dalies numeris LFA240F-36-SNR2 Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 36V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 713 pcs Duomenų lapas 1.LFA240F-36-SNR2.pdf2.LFA240F-36-SNR2.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 36V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 7.09" L x 3.31" W x 1.83" H (180.1mm x 84.1mm x 46.5mm)
Serija LF Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 87.5%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 6.7A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 6.7A