LFA240F-36-RY
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LFA240F-36-RY
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 36V
Duomenų lapai: 1.LFA240F-36-RY.pdf2.LFA240F-36-RY.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 694 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 694 pcs
  • Pranešimas
LFA240F-36-RY specifikacijos
Dalies numeris LFA240F-36-RY Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 36V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 694 pcs Duomenų lapas 1.LFA240F-36-RY.pdf2.LFA240F-36-RY.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 36V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 5.20" L x 1.97" W x 1.04" H (132.1mm x 50.0mm x 26.4mm)
Serija LF Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 87.5%
Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 36V 6.7A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 6.7A
Patvirtinimai CE, cURus, TUV Programos ITE (Commercial)
Susiję produktai
LFA240F-36-R2
LFA240F-36-R2
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 36V
Sandelyje: 629 pcs
parsisiųsti: LFA240F-36-R2.pdf
RFQ
LFA240F-36-R
LFA240F-36-R
Gamintojai: Cosel