LFA240F-24-SNRY
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LFA240F-24-SNRY
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 24V
Duomenų lapai: 1.LFA240F-24-SNRY.pdf2.LFA240F-24-SNRY.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 685 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 685 pcs
  • Pranešimas
LFA240F-24-SNRY specifikacijos
Dalies numeris LFA240F-24-SNRY Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 24V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 685 pcs Duomenų lapas 1.LFA240F-24-SNRY.pdf2.LFA240F-24-SNRY.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 24V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 7.09" L x 3.31" W x 1.83" H (180.1mm x 84.1mm x 46.5mm)
Serija LF Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 87.5%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 10A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 10A
Patvirtinimai CE, cURus, TUV Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LFA240F-24-SNY
LFA240F-24-SNY
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 24V
Sandelyje: 771 pcs
parsisiųsti: LFA240F-24-SNY.pdf
RFQ
LFA240F-24-SNG
LFA240F-24-SNG
Gamintojai: Cosel
Sandelyje: 592 pcs
parsisiųsti: LFA240F-24-SNG.pdf
RFQ
LFA240F-24-SNR
LFA240F-24-SNR