LFA240F-24-SN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LFA240F-24-SN
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 24V
Duomenų lapai: 1.LFA240F-24-SN.pdf2.LFA240F-24-SN.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 687 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 687 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
LFA240F-24-SN specifikacijos
Dalies numeris LFA240F-24-SN Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 24V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 687 pcs Duomenų lapas 1.LFA240F-24-SN.pdf2.LFA240F-24-SN.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 24V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 7.09" L x 3.31" W x 1.83" H (180.1mm x 84.1mm x 46.5mm)
Serija LF Kiti vardai 1776-2414
LFA240F-24-SN-ND
Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Būtiniausia minimali apkrova No
Efektyvumas 87.5% Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 10A 85 ~ 264 VAC Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 10A Patvirtinimai CE, cURus, TUV
Programos ITE (Commercial)
Susiję produktai
LFA240F-24-SNJ1
LFA240F-24-SNJ1
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 24V
Sandelyje: 633 pcs
parsisiųsti: LFA240F-24-SNJ1.pdf
RFQ
LFA240F-24-SNR
LFA240F-24-SNR
Gamintojai: Cosel
Sandelyje: 670 pcs
parsisiųsti: LFA240F-24-SNR.pdf
RFQ
LFA240F-24-SNGJ1
LFA240F-24-SNGJ1
Sandelyje: 577 pcs
parsisiųsti: LFA240F-24-SNGJ1.pdf
LFA240F-24-SNC
LFA240F-24-SNC
Sandelyje: 643 pcs
parsisiųsti: LFA240F-24-SNC.pdf
LFA240F-24-SJ1
LFA240F-24-SJ1
Sandelyje: 711 pcs
parsisiųsti: LFA240F-24-SJ1.pdf
LFA240F-24-RY
LFA240F-24-RY
Sandelyje: 599 pcs
parsisiųsti: LFA240F-24-RY.pdf
LFA240F-24-SNG
LFA240F-24-SNG
Sandelyje: 592 pcs
parsisiųsti: LFA240F-24-SNG.pdf
LFA240F-24-RT
LFA240F-24-RT
Sandelyje: 599 pcs
parsisiųsti: LFA240F-24-RT.pdf
LFA240F-24-S
LFA240F-24-S
Sandelyje: 775 pcs
parsisiųsti: LFA240F-24-S.pdf
LFA240F-24-SNR2
LFA240F-24-SNR2
Sandelyje: 665 pcs
parsisiųsti: LFA240F-24-SNR2.pdf
LFA240F-24-SG
LFA240F-24-SG