LFA15F-15-SN
CoselCosel
LFA15F-15-SN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LFA15F-15-SN
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 15V
Duomenų lapai: LFA15F-15-SN.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
LFA15F-15-SN specifikacijos
Dalies numeris LFA15F-15-SN Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 15V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3929 pcs Duomenų lapas LFA15F-15-SN.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 15V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 3.44" L x 1.97" W x 0.87" H (87.4mm x 50.0mm x 22.1mm)
Serija LF Kiti vardai 1776-3179
LFA15F-15-SN-ND
Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Būtiniausia minimali apkrova No
Efektyvumas 80% Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 1A 85 ~ 264 VAC Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 1A Patvirtinimai CE, cURus, TUV