LFA150F-36-SNR
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LFA150F-36-SNR
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 36V
Duomenų lapai: 1.LFA150F-36-SNR.pdf2.LFA150F-36-SNR.pdf
  • Pranešimas
LFA150F-36-SNR specifikacijos
Dalies numeris LFA150F-36-SNR Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 36V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1048 pcs Duomenų lapas 1.LFA150F-36-SNR.pdf2.LFA150F-36-SNR.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 36V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 6.30" L x 2.95" W x 1.46" H (160.0mm x 74.9mm x 37.1mm)
Serija LF Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 87.5%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 4.2A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 4.2A
Patvirtinimai CE, cURus, TUV Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LFA150F-36-SNJ1R2
LFA150F-36-SNJ1R2
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 36V
Sandelyje: 924 pcs
parsisiųsti: LFA150F-36-SNJ1R2.pdf
RFQ
LFA150F-36-SNR2Y
LFA150F-36-SNR2Y
Gamintojai: Cosel
Sandelyje: 1036 pcs
parsisiųsti: LFA150F-36-SNR2Y.pdf
RFQ
LFA150F-36-SNJ1R
LFA150F-36-SNJ1R
Sandelyje: 844 pcs
parsisiųsti: LFA150F-36-SNJ1R.pdf
LFA150F-36-SNRY
LFA150F-36-SNRY
Sandelyje: 1008 pcs
parsisiųsti: LFA150F-36-SNRY.pdf
LFA150F-36-SNR2
LFA150F-36-SNR2