LFA150F-36-SNC
CoselCosel
Cosel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LFA150F-36-SNC
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 36V
Duomenų lapai: 1.LFA150F-36-SNC.pdf2.LFA150F-36-SNC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
LFA150F-36-SNC specifikacijos
Dalies numeris LFA150F-36-SNC Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 36V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1023 pcs Duomenų lapas 1.LFA150F-36-SNC.pdf2.LFA150F-36-SNC.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 36V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 6.30" L x 2.95" W x 1.46" H (160.0mm x 74.9mm x 37.1mm)
Serija LF Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 87.5%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 4.2A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 4.2A
Patvirtinimai CE, cURus, TUV Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LFA150F-36-SGY
LFA150F-36-SGY
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 36V
Sandelyje: 1032 pcs
parsisiųsti: LFA150F-36-SGY.pdf
RFQ
LFA150F-36-SJ1Y
LFA150F-36-SJ1Y
Gamintojai: Cosel
Sandelyje: 1043 pcs
parsisiųsti: LFA150F-36-SJ1Y.pdf
RFQ
LFA150F-36-SNCR2
LFA150F-36-SNCR2
Sandelyje: 937 pcs
parsisiųsti: LFA150F-36-SNCR2.pdf
LFA150F-36-SNCJ1
LFA150F-36-SNCJ1
Sandelyje: 909 pcs
parsisiųsti: LFA150F-36-SNCJ1.pdf
LFA150F-36-SNCG
LFA150F-36-SNCG
Sandelyje: 821 pcs
parsisiųsti: LFA150F-36-SNCG.pdf
LFA150F-36-SNG
LFA150F-36-SNG
Sandelyje: 933 pcs
parsisiųsti: LFA150F-36-SNG.pdf
LFA150F-36-SN
LFA150F-36-SN
parsisiųsti: LFA150F-36-SN.pdf
LFA150F-36-SJ1R
LFA150F-36-SJ1R
parsisiųsti: LFA150F-36-SJ1R.pdf
LFA150F-36-SNCY
LFA150F-36-SNCY
Sandelyje: 785 pcs
parsisiųsti: LFA150F-36-SNCY.pdf
LFA150F-36-SJ1R2
LFA150F-36-SJ1R2
Sandelyje: 989 pcs
parsisiųsti: LFA150F-36-SJ1R2.pdf
LFA150F-36-SJ1
LFA150F-36-SJ1
parsisiųsti: LFA150F-36-SJ1.pdf
LFA150F-36-SNCR
LFA150F-36-SNCR
Sandelyje: 937 pcs
parsisiųsti: LFA150F-36-SNCR.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus