LFA150F-15-C
CoselCosel
Cosel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LFA150F-15-C
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 15V
Duomenų lapai: 1.LFA150F-15-C.pdf2.LFA150F-15-C.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
LFA150F-15-C specifikacijos
Dalies numeris LFA150F-15-C Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 15V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1025 pcs Duomenų lapas 1.LFA150F-15-C.pdf2.LFA150F-15-C.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 15V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 6.30" L x 2.95" W x 1.46" H (160.0mm x 74.9mm x 37.1mm)
Serija LF Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 86.5%
Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 10A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 10A
Patvirtinimai CE, cURus, TUV Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LFA150F-15-CGR2
LFA150F-15-CGR2
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 15V
Sandelyje: 790 pcs
parsisiųsti: LFA150F-15-CGR2.pdf
RFQ
LFA150F-15-CG
LFA150F-15-CG
Gamintojai: Cosel
Sandelyje: 904 pcs
parsisiųsti: LFA150F-15-CG.pdf
RFQ
LFA150F-12-SR2Y
LFA150F-12-SR2Y
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 12V
Sandelyje: 940 pcs
parsisiųsti: LFA150F-12-SR2Y.pdf
LFA150F-12-SRY
LFA150F-12-SRY
Sandelyje: 1086 pcs
parsisiųsti: LFA150F-12-SRY.pdf
LFA150F-15-CJ1
LFA150F-15-CJ1
Sandelyje: 1069 pcs
parsisiųsti: LFA150F-15-CJ1.pdf
LFA150F-15-CGR
LFA150F-15-CGR
parsisiųsti: LFA150F-15-CGR.pdf
LFA150F-15
LFA150F-15
parsisiųsti: LFA150F-15.pdf
LFA150F-12-SY
LFA150F-12-SY
parsisiųsti: LFA150F-12-SY.pdf
LFA150F-15-CGY
LFA150F-15-CGY
Sandelyje: 887 pcs
parsisiųsti: LFA150F-15-CGY.pdf
LFA150F-15-CGJ1
LFA150F-15-CGJ1
parsisiųsti: LFA150F-15-CGJ1.pdf
LFA150F-12-SR2
LFA150F-12-SR2