LFA10F-24-C
CoselCosel
LFA10F-24-C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LFA10F-24-C
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 24V
Duomenų lapai: 1.LFA10F-24-C.pdf2.LFA10F-24-C.pdf
  • Pranešimas
LFA10F-24-C specifikacijos
Dalies numeris LFA10F-24-C Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 24V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2942 pcs Duomenų lapas 1.LFA10F-24-C.pdf2.LFA10F-24-C.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 24V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 2.89" L x 1.97" W x 0.87" H (73.4mm x 50.0mm x 22.1mm)
Serija LF Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 83%
Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 500mA 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 500mA
Patvirtinimai CE, cURus, TUV Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LFA10F-15-SN
LFA10F-15-SN
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 15V
Sandelyje: 4423 pcs
parsisiųsti: LFA10F-15-SN.pdf
RFQ
LFA10F-24-CJ1
LFA10F-24-CJ1
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 24V
Sandelyje: 3438 pcs
parsisiųsti: LFA10F-24-CJ1.pdf
RFQ
LFA10F-15-Y
LFA10F-15-Y
parsisiųsti: LFA10F-15-Y.pdf
LFA10F-15-SNJ1Y
LFA10F-15-SNJ1Y
parsisiųsti: LFA10F-15-SNJ1Y.pdf
LFA10F-24
LFA10F-24
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 24V 10W