LFA100F-3R3-SCR2Y
CoselCosel
LFA100F-3R3-SCR2Y Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LFA100F-3R3-SCR2Y
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 3.3V
Duomenų lapai: 1.LFA100F-3R3-SCR2Y.pdf2.LFA100F-3R3-SCR2Y.pdf
  • Pranešimas
LFA100F-3R3-SCR2Y specifikacijos
Dalies numeris LFA100F-3R3-SCR2Y Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 3.3V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1011 pcs Duomenų lapas 1.LFA100F-3R3-SCR2Y.pdf2.LFA100F-3R3-SCR2Y.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 3.3V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 6.10" L x 2.44" W x 1.32" H (154.9mm x 62.0mm x 33.5mm)
Serija LF Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 79%
Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 3.3V 20A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 20A