LFA100F-36-SNC
CoselCosel
LFA100F-36-SNC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LFA100F-36-SNC
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 36V
Duomenų lapai: 1.LFA100F-36-SNC.pdf2.LFA100F-36-SNC.pdf
  • Pranešimas
LFA100F-36-SNC specifikacijos
Dalies numeris LFA100F-36-SNC Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 36V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1186 pcs Duomenų lapas 1.LFA100F-36-SNC.pdf2.LFA100F-36-SNC.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 36V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 6.10" L x 2.44" W x 1.32" H (154.9mm x 62.0mm x 33.5mm)
Serija LF Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 87%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 2.8A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 2.8A
Patvirtinimai CE, cURus, TUV Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LFA100F-36-SNCR2
LFA100F-36-SNCR2
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 36V
Sandelyje: 959 pcs
parsisiųsti: LFA100F-36-SNCR2.pdf
RFQ
LFA100F-36-SNCY
LFA100F-36-SNCY
Gamintojai: Cosel
Sandelyje: 997 pcs
parsisiųsti: LFA100F-36-SNCY.pdf
RFQ
LFA100F-36-SNCJ1
LFA100F-36-SNCJ1