LFA100F-24-HC
CoselCosel
LFA100F-24-HC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LFA100F-24-HC
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 24V
Duomenų lapai: 1.LFA100F-24-HC.pdf2.LFA100F-24-HC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
LFA100F-24-HC specifikacijos
Dalies numeris LFA100F-24-HC Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 24V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1188 pcs Duomenų lapas 1.LFA100F-24-HC.pdf2.LFA100F-24-HC.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 24V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 6.10" L x 2.44" W x 1.32" H (154.9mm x 62.0mm x 33.5mm)
Serija LF Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 87%
Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 4.3A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 4.3A
Patvirtinimai CE, cURus, TUV Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LFA100F-24-GY
LFA100F-24-GY
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 24V
Sandelyje: 1390 pcs
parsisiųsti: LFA100F-24-GY.pdf
RFQ
LFA100F-24-GRY
LFA100F-24-GRY
Gamintojai: Cosel
Sandelyje: 1165 pcs
parsisiųsti: LFA100F-24-GRY.pdf
RFQ
LFA100F-24-HCR2
LFA100F-24-HCR2
Sandelyje: 918 pcs
parsisiųsti: LFA100F-24-HCR2.pdf
LFA100F-24-HCR
LFA100F-24-HCR
parsisiųsti: LFA100F-24-HCR.pdf
LFA100F-24-GR2Y
LFA100F-24-GR2Y
parsisiųsti: LFA100F-24-GR2Y.pdf
LFA100F-24-HG
LFA100F-24-HG
parsisiųsti: LFA100F-24-HG.pdf
LFA100F-24-HCY
LFA100F-24-HCY
parsisiųsti: LFA100F-24-HCY.pdf
LFA100F-24-GR2
LFA100F-24-GR2
parsisiųsti: LFA100F-24-GR2.pdf
LFA100F-24-H
LFA100F-24-H
parsisiųsti: LFA100F-24-H.pdf
LFA100F-24-GR
LFA100F-24-GR
parsisiųsti: LFA100F-24-GR.pdf
LFA100F-24-HCG
LFA100F-24-HCG
Sandelyje: 940 pcs
parsisiųsti: LFA100F-24-HCG.pdf
LFA100F-24-HCJ1
LFA100F-24-HCJ1
parsisiųsti: LFA100F-24-HCJ1.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus