LEP240F-48-SNG
CoselCosel
LEP240F-48-SNG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LEP240F-48-SNG
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 48V
Duomenų lapai: LEP240F-48-SNG.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 617 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 617 pcs
  • Pranešimas
LEP240F-48-SNG specifikacijos
Dalies numeris LEP240F-48-SNG Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 48V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 617 pcs Duomenų lapas LEP240F-48-SNG.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 48V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 8.74" L x 3.74" W x 1.77" H (222.0mm x 95.0mm x 45.0mm)
Serija LEP Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 87%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 5A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 5A
Patvirtinimai CE, cURus, TUV Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LEP240F-48-ST
LEP240F-48-ST
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 48V
Sandelyje: 587 pcs
parsisiųsti: LEP240F-48-ST.pdf
RFQ
LEP240F-48-SNC
LEP240F-48-SNC
Gamintojai: Cosel
Sandelyje: 506 pcs
parsisiųsti: LEP240F-48-SNC.pdf
RFQ
LEP240F-48-SN
LEP240F-48-SN
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 48V 240W
Sandelyje: 619 pcs
parsisiųsti: LEP240F-48-SN.pdf
LEP240F-48-S
LEP240F-48-S