LEP240F-24-SNRZ32
CoselCosel
LEP240F-24-SNRZ32 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LEP240F-24-SNRZ32
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 24V
Duomenų lapai: LEP240F-24-SNRZ32.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 505 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 505 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
LEP240F-24-SNRZ32 specifikacijos
Dalies numeris LEP240F-24-SNRZ32 Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 24V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 505 pcs Duomenų lapas LEP240F-24-SNRZ32.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 24V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 8.74" L x 3.74" W x 1.77" H (222.0mm x 95.0mm x 45.0mm)
Serija LEP Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 86%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 10A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 10A