LEP150F-48-Z43
CoselCosel
LEP150F-48-Z43 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LEP150F-48-Z43
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 48V
Duomenų lapai: LEP150F-48-Z43.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 683 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 683 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
LEP150F-48-Z43 specifikacijos
Dalies numeris LEP150F-48-Z43 Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 48V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 683 pcs Duomenų lapas LEP150F-48-Z43.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 48V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 8.74" L x 3.35" W x 1.57" H (222.0mm x 85.1mm x 39.9mm)
Serija LEP Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 87%
Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 3.2A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 3.2A