LEB225F-0524-SN
CoselCosel
LEB225F-0524-SN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LEB225F-0524-SN
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 5V 24V 225W
Duomenų lapai: 1.LEB225F-0524-SN.pdf2.LEB225F-0524-SN.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 617 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 617 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
LEB225F-0524-SN specifikacijos
Dalies numeris LEB225F-0524-SN Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 5V 24V 225W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 617 pcs Duomenų lapas 1.LEB225F-0524-SN.pdf2.LEB225F-0524-SN.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas 24V Įtampa - išėjimas 1 5V
Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC Įveskite Enclosed
Serija LEB Galia (vatais) 225W
Kiti vardai 1776-1286 Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 2 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Efektyvumas 83% Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 2 Output 5V 24V 5A, 9A 85 ~ 264 VAC Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 5A, 9A Patvirtinimai CE, cURus, TUV
Programos ITE (Commercial)
Susiję produktai
LEB225F-0524-SNT
LEB225F-0524-SNT
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 5V 24V
Sandelyje: 434 pcs
parsisiųsti: LEB225F-0524-SNT.pdf
RFQ
LEB225F-0524-RY
LEB225F-0524-RY
Gamintojai: Cosel
Sandelyje: 442 pcs
parsisiųsti: LEB225F-0524-RY.pdf
RFQ
LEB225F-0524-SNR
LEB225F-0524-SNR
Sandelyje: 449 pcs
parsisiųsti: LEB225F-0524-SNR.pdf
LEB225F-0524-SNG
LEB225F-0524-SNG
Sandelyje: 534 pcs
parsisiųsti: LEB225F-0524-SNG.pdf
LEB225F-0524-GY
LEB225F-0524-GY
Sandelyje: 514 pcs
parsisiųsti: LEB225F-0524-GY.pdf
LEB225F-0524-SNGT
LEB225F-0524-SNGT
Sandelyje: 491 pcs
parsisiųsti: LEB225F-0524-SNGT.pdf
LEB225F-0524-GR
LEB225F-0524-GR
Sandelyje: 520 pcs
parsisiųsti: LEB225F-0524-GR.pdf
LEB225F-0524-SNRT
LEB225F-0524-SNRT
Sandelyje: 388 pcs
parsisiųsti: LEB225F-0524-SNRT.pdf
LEB225F-0524-S
LEB225F-0524-S
Sandelyje: 437 pcs
parsisiųsti: LEB225F-0524-S.pdf
LEB225F-0524-R
LEB225F-0524-R
Sandelyje: 546 pcs
parsisiųsti: LEB225F-0524-R.pdf
LEB225F-0524-RU
LEB225F-0524-RU
Sandelyje: 528 pcs
parsisiųsti: LEB225F-0524-RU.pdf
LEB225F-0524-SNC
LEB225F-0524-SNC
Sandelyje: 475 pcs
parsisiųsti: LEB225F-0524-SNC.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus