LEB225F-0524-G
CoselCosel
LEB225F-0524-G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LEB225F-0524-G
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 5V 24V
Duomenų lapai: 1.LEB225F-0524-G.pdf2.LEB225F-0524-G.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 460 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 460 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
LEB225F-0524-G specifikacijos
Dalies numeris LEB225F-0524-G Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 5V 24V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 460 pcs Duomenų lapas 1.LEB225F-0524-G.pdf2.LEB225F-0524-G.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas 24V Įtampa - išėjimas 1 5V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 8.74" L x 3.74" W x 1.77" H (222.0mm x 95.0mm x 45.0mm)
Serija LEB Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C
Išėjimų skaičius 2 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 83%
Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 2 Output 5V 24V 5A, 14A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 5A, 14A
Patvirtinimai CE, cURus, TUV Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LEB225F-0524
LEB225F-0524
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 5V 24V 225W
Sandelyje: 520 pcs
parsisiųsti: LEB225F-0524.pdf
RFQ
LEB225F-0524-GY
LEB225F-0524-GY
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 5V 24V