LEB100F-0524-SNR
CoselCosel
LEB100F-0524-SNR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LEB100F-0524-SNR
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 5V 24V
Duomenų lapai: 1.LEB100F-0524-SNR.pdf2.LEB100F-0524-SNR.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 594 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 594 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
LEB100F-0524-SNR specifikacijos
Dalies numeris LEB100F-0524-SNR Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 5V 24V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 594 pcs Duomenų lapas 1.LEB100F-0524-SNR.pdf2.LEB100F-0524-SNR.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas 24V Įtampa - išėjimas 1 5V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 8.74" L x 2.95" W x 1.38" H (222.0mm x 74.9mm x 35.1mm)
Serija LEB Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C
Išėjimų skaičius 2 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 80%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 2 Output 5V 24V 5A, 7A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 5A, 7A
Patvirtinimai CE, cURus, TUV Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LEB100F-0524-SNG
LEB100F-0524-SNG
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 5V 24V
Sandelyje: 705 pcs
parsisiųsti: LEB100F-0524-SNG.pdf
RFQ
LEB100F-0524-RT
LEB100F-0524-RT
Gamintojai: Cosel
Sandelyje: 720 pcs
parsisiųsti: LEB100F-0524-RT.pdf
RFQ
LEB100F-0524-SN
LEB100F-0524-SN
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 5V 24V 100W