LEA75F-48-SNCY
CoselCosel
LEA75F-48-SNCY Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LEA75F-48-SNCY
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC PS (OPEN FRAME)
Duomenų lapai: 1.LEA75F-48-SNCY.pdf2.LEA75F-48-SNCY.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 859 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 859 pcs
  • Pranešimas
LEA75F-48-SNCY specifikacijos
Dalies numeris LEA75F-48-SNCY Gamintojas Cosel
Galimas kiekis 859 pcs Duomenų lapas 1.LEA75F-48-SNCY.pdf2.LEA75F-48-SNCY.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 48V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 8.74" L x 2.17" W x 1.14" H (222.0mm x 55.0mm x 29.0mm)
Serija LEA Galia (vatais) 75W
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Būtiniausia minimali apkrova -
funkcijos Adjustable Output, PFC, Universal Input Efektyvumas 86%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 1.6A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 1.6A