LEA50F-5-SNCY
CoselCosel
LEA50F-5-SNCY Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LEA50F-5-SNCY
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC PS (OPEN FRAME)
Duomenų lapai: 1.LEA50F-5-SNCY.pdf2.LEA50F-5-SNCY.pdf
  • Pranešimas
LEA50F-5-SNCY specifikacijos
Dalies numeris LEA50F-5-SNCY Gamintojas Cosel
Galimas kiekis 1040 pcs Duomenų lapas 1.LEA50F-5-SNCY.pdf2.LEA50F-5-SNCY.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 5V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 7.68" L x 2.17" W x 0.91" H (195.0mm x 55.0mm x 23.0mm)
Serija LEA Galia (vatais) 50W
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Būtiniausia minimali apkrova -
funkcijos Adjustable Output, Universal Input Efektyvumas 77%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 10A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 10A