LEA150F-48-SNCY
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LEA150F-48-SNCY
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC PS (OPEN FRAME)
Duomenų lapai: 1.LEA150F-48-SNCY.pdf2.LEA150F-48-SNCY.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 572 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 572 pcs
  • Pranešimas
LEA150F-48-SNCY specifikacijos
Dalies numeris LEA150F-48-SNCY Gamintojas Cosel
Galimas kiekis 572 pcs Duomenų lapas 1.LEA150F-48-SNCY.pdf2.LEA150F-48-SNCY.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 48V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 8.74" L x 2.95" W x 1.46" H (222.0mm x 75.0mm x 37.0mm)
Serija LEA Galia (vatais) 150W
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Būtiniausia minimali apkrova -
funkcijos Adjustable Output, Universal Input Efektyvumas 87%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 3.2A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 3.2A