LEA150F-3R3-Y
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LEA150F-3R3-Y
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC PS (OPEN FRAME)
Duomenų lapai: 1.LEA150F-3R3-Y.pdf2.LEA150F-3R3-Y.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 656 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 656 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
LEA150F-3R3-Y specifikacijos
Dalies numeris LEA150F-3R3-Y Gamintojas Cosel
Galimas kiekis 656 pcs Duomenų lapas 1.LEA150F-3R3-Y.pdf2.LEA150F-3R3-Y.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 3.3V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 8.74" L x 2.95" W x 1.46" H (222.0mm x 75.0mm x 37.0mm)
Serija LEA Galia (vatais) 150W
Kiti vardai 1776-3138
LEA150F-3R3-Y-ND
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Efektyvumas 74% Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 3.3V 30A 85 ~ 264 VAC Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 30A Patvirtinimai CE, cURus, TUV