LEA100F-24-SNC
CoselCosel
LEA100F-24-SNC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LEA100F-24-SNC
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC PS (OPEN FRAME)
Duomenų lapai: 1.LEA100F-24-SNC.pdf2.LEA100F-24-SNC.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 581 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 581 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
LEA100F-24-SNC specifikacijos
Dalies numeris LEA100F-24-SNC Gamintojas Cosel
Galimas kiekis 581 pcs Duomenų lapas 1.LEA100F-24-SNC.pdf2.LEA100F-24-SNC.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 24V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 8.74" L x 2.44" W x 1.26" H (222.0mm x 62.0mm x 32.0mm)
Serija LEA Galia (vatais) 100W
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Būtiniausia minimali apkrova -
funkcijos Universal Input Efektyvumas 84%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 4.3A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 4.3A