GMA300F-12-C
CoselCosel
Cosel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GMA300F-12-C
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC MEDICAL PS (OPEN FRAME; 30
Duomenų lapai: GMA300F-12-C.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 632 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 632 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
GMA300F-12-C specifikacijos
Dalies numeris GMA300F-12-C Gamintojas Cosel
Galimas kiekis 632 pcs Duomenų lapas GMA300F-12-C.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 12V
Įtampa - izoliacija 4kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Open Frame, Conformal Coated Dydis / Matmenys 4.00" L x 2.00" W x 1.44" H (101.6mm x 50.8mm x 36.6mm)
Serija GMA Galia (vatais) 300W
Kiti vardai 1776-3653 Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Būtiniausia minimali apkrova -
funkcijos Adjustable Output, PFC, Universal Input Efektyvumas 92%
Išsamus aprašymas Open Frame, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 12V 25A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 25A