FTB-150-203
CoselCosel
Cosel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FTB-150-203
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas LINE FILTER 500VAC 150A CHASSIS
Duomenų lapai: FTB-150-203.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 66 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 66 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
FTB-150-203 specifikacijos
Dalies numeris FTB-150-203 Gamintojas Cosel
apibūdinimas LINE FILTER 500VAC 150A CHASSIS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 66 pcs Duomenų lapas FTB-150-203.pdf
Įtampa - nominali DC - Įtampa - nominali AC 500V
Nutraukimo stilius Terminal Block Serija FTB
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Induktyvumas - Dažnumas - veikimas 50/60Hz
Filtro tipas Three Phase (Wye) Dabartinis 150A
Konfigūracija Two Stage Patvirtinimai cURus, VDE
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FTB-150-324
FTB-150-324
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: LINE FILTER 500VAC 150A CHASSIS
Sandelyje: 62 pcs
parsisiųsti: FTB-150-324.pdf
RFQ
FTB-150-203-H
FTB-150-203-H
Gamintojai: Cosel