FTB-100-324
CoselCosel
Cosel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FTB-100-324
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas LINE FILTER 500VAC 100A CHASSIS
Duomenų lapai: FTB-100-324.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 107 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 107 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
FTB-100-324 specifikacijos
Dalies numeris FTB-100-324 Gamintojas Cosel
apibūdinimas LINE FILTER 500VAC 100A CHASSIS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 107 pcs Duomenų lapas FTB-100-324.pdf
Įtampa - nominali DC - Įtampa - nominali AC 500V
Nutraukimo stilius Terminal Block Serija FTB
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Induktyvumas - Dažnumas - veikimas 50/60Hz
Filtro tipas Three Phase (Wye) Dabartinis 100A