FTA-150-223
CoselCosel
FTA-150-223 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FTA-150-223
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas LINE FILTER 500VAC 150A CHASSIS
Duomenų lapai: FTA-150-223.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 118 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 118 pcs
  • Pranešimas
FTA-150-223 specifikacijos
Dalies numeris FTA-150-223 Gamintojas Cosel
apibūdinimas LINE FILTER 500VAC 150A CHASSIS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 118 pcs Duomenų lapas FTA-150-223.pdf
Įtampa - nominali DC - Įtampa - nominali AC 500V
Nutraukimo stilius Terminal Block Serija FTA
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Induktyvumas - Dažnumas - veikimas 50/60Hz
Filtro tipas Three Phase (Wye) Dabartinis 150A