FTA-100-155
CoselCosel
FTA-100-155 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FTA-100-155
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas LINE FILTER 500VAC 100A CHASSIS
Duomenų lapai: FTA-100-155.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 187 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 187 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
FTA-100-155 specifikacijos
Dalies numeris FTA-100-155 Gamintojas Cosel
apibūdinimas LINE FILTER 500VAC 100A CHASSIS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 187 pcs Duomenų lapas FTA-100-155.pdf
Įtampa - nominali DC - Įtampa - nominali AC 500V
Nutraukimo stilius Terminal Block Serija FTA
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Induktyvumas - Dažnumas - veikimas 50/60Hz
Filtro tipas Three Phase (Wye) Dabartinis 100A
Konfigūracija Single Stage Patvirtinimai cURus, VDE
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FTA-100-104-H
FTA-100-104-H
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: LINE FILTER 500VAC 100A CHASSIS
Sandelyje: 142 pcs
parsisiųsti: FTA-100-104-H.pdf
RFQ
FTA-100-155-H
FTA-100-155-H
Gamintojai: Cosel
Sandelyje: 153 pcs
parsisiųsti: FTA-100-155-H.pdf
RFQ
FTA-100-155-S
FTA-100-155-S