FCA50F-24-C
CoselCosel
Cosel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FCA50F-24-C
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC PS (AC187-528VIN)
Duomenų lapai: FCA50F-24-C.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 830 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 830 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
FCA50F-24-C specifikacijos
Dalies numeris FCA50F-24-C Gamintojas Cosel
Galimas kiekis 830 pcs Duomenų lapas FCA50F-24-C.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 24V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 187 ~ 528 VAC, 265 ~ 746 VDC
Įveskite Enclosed, Conformal Coated Dydis / Matmenys 5.91" L x 5.00" W x 4.92" H (150.0mm x 127.0mm x 125.0mm)
Serija FCA Galia (vatais) 50W
Darbinė temperatūra -10°C ~ 60°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Būtiniausia minimali apkrova -
funkcijos DC Input Capable Efektyvumas 82%
Išsamus aprašymas Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 24V 2.1A 187 ~ 528 VAC, 265 ~ 746 VDC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 2.1A