EAP-16-471
CoselCosel
EAP-16-471 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EAP-16-471
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas LINE FILTER 250VDC/VAC 16A CHAS
Duomenų lapai: EAP-16-471.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
EAP-16-471 specifikacijos
Dalies numeris EAP-16-471 Gamintojas Cosel
apibūdinimas LINE FILTER 250VDC/VAC 16A CHAS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4046 pcs Duomenų lapas EAP-16-471.pdf
Įtampa - nominali DC 250V Įtampa - nominali kintamosios srovė (iš fazės į žemę / neutrali) 250V
Įtampa - nominali AC 250V Nutraukimo stilius Terminal Block
Serija EAP Kiti vardai 1776-2953
EAP-16-471-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Induktyvumas - Dažnumas - veikimas -
Filtro tipas Single Phase Dabartinis 16A