CQHS3004850-T
CoselCosel
Cosel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CQHS3004850-T
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 50V
Duomenų lapai: CQHS3004850-T.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 549 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 549 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
CQHS3004850-T specifikacijos
Dalies numeris CQHS3004850-T Gamintojas Cosel
apibūdinimas DC DC CONVERTER 50V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 549 pcs Duomenų lapas CQHS3004850-T.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 50V
Įtampa - izoliacija 1.5kV Įtampa - įėjimas (min.) 36V
Įtampa - įėjimas (maks.) 76V Įveskite Isolated Module
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Serija CQHS Galia (vatais) 300W
Paketas / dėžutė 8-DIP Module Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos -
Efektyvumas 94% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 50V 6A 36V - 76V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 6A Programos ITE (Commercial)