CES48050-20P-B
CoselCosel
Cosel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CES48050-20P-B
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 5V
Duomenų lapai: CES48050-20P-B.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 687 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 687 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
CES48050-20P-B specifikacijos
Dalies numeris CES48050-20P-B Gamintojas Cosel
apibūdinimas DC DC CONVERTER 5V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 687 pcs Duomenų lapas CES48050-20P-B.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 5V
Įtampa - izoliacija 1.5kV Įtampa - įėjimas (min.) 36V
Įtampa - įėjimas (maks.) 76V Įveskite Isolated Module
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 2.28" L x 0.90" W x 0.33" H (57.9mm x 22.8mm x 8.5mm)
Serija CES Galia (vatais) 100W
Paketas / dėžutė 8-DIP Module Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
funkcijos - Efektyvumas 90%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 20A 36V - 76V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 20A
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CES48050-20P-N
CES48050-20P-N
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V
Sandelyje: 840 pcs
parsisiųsti: CES48050-20P-N.pdf
RFQ
CES48050-20P-BT
CES48050-20P-BT
Gamintojai: Cosel
Sandelyje: 683 pcs
parsisiųsti: CES48050-20P-BT.pdf
RFQ
CES48050-20P-BN
CES48050-20P-BN
Sandelyje: 734 pcs
parsisiųsti: CES48050-20P-BN.pdf
CES48060-17
CES48060-17
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 6V
Sandelyje: 1158 pcs
parsisiųsti: CES48060-17.pdf