CDS6002412H-M
CoselCosel
Cosel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDS6002412H-M
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 12.5V
Duomenų lapai: CDS6002412H-M.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 290 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 290 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
CDS6002412H-M specifikacijos
Dalies numeris CDS6002412H-M Gamintojas Cosel
apibūdinimas DC DC CONVERTER 12.5V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 290 pcs Duomenų lapas CDS6002412H-M.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 12.5V
Įtampa - izoliacija 500V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Tiekėjo prietaisų paketas -
Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.40" W x 0.50" H (116.8mm x 61.0mm x 12.7mm) Serija CDS
Galia (vatais) 600W Paketas / dėžutė 23-DIP Module
Darbinė temperatūra -20°C ~ 85°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos -
Efektyvumas 87% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12.5V 48A - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 48A Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CDS6002428H
CDS6002428H
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 28V
Sandelyje: 245 pcs
parsisiųsti: CDS6002428H.pdf
RFQ
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 12.5V
Sandelyje: 233 pcs
parsisiųsti: CDS6002412H.pdf
RFQ
CDS6002428H-M
CDS6002428H-M
Sandelyje: 262 pcs
parsisiųsti: CDS6002428H-M.pdf
CDS6
CDS6
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: 1/4" DRIVE,11/32" SOCKET,6PT
Sandelyje: 54767 pcs
parsisiųsti:
CDS6002412
CDS6002412
Sandelyje: 298 pcs
parsisiųsti: CDS6002412.pdf
CDS60
CDS60
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 60A 600VAC