CBS200481R8-F5
CoselCosel
CBS200481R8-F5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CBS200481R8-F5
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 1.8V
Duomenų lapai: CBS200481R8-F5.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 553 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 553 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
CBS200481R8-F5 specifikacijos
Dalies numeris CBS200481R8-F5 Gamintojas Cosel
apibūdinimas DC DC CONVERTER 1.8V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 553 pcs Duomenų lapas CBS200481R8-F5.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 1.8V
Įtampa - izoliacija 1.5kV Įtampa - įėjimas (min.) 36V
Įtampa - įėjimas (maks.) 76V Įveskite Isolated Module
Tiekėjo prietaisų paketas Half Brick Dydis / Matmenys 2.46" L x 2.31" W x 2.05" H (62.5mm x 58.7mm x 52.0mm)
Serija CBS Galia (vatais) 63W
Paketas / dėžutė Half Brick Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
funkcijos Remote On/Off, OCP, OVP Efektyvumas 70%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 1.8V 35A 36V - 76V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 35A