ADA750F-36-U
CoselCosel
ADA750F-36-U Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ADA750F-36-U
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 36V 450W
Duomenų lapai: ADA750F-36-U.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 196 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 196 pcs
  • Pranešimas
ADA750F-36-U specifikacijos
Dalies numeris ADA750F-36-U Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 36V 450W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 196 pcs Duomenų lapas ADA750F-36-U.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 36V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 6.91" L x 5.00" W x 2.76" H (175.5mm x 127.0mm x 70.0mm)
Serija ADA Galia (vatais) 450W (738W Forced Air)
Darbinė temperatūra -10°C ~ 71°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Būtiniausia minimali apkrova -
funkcijos Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input Efektyvumas 89%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 12.5A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 12.5A