ADA750F-30-TU
CoselCosel
ADA750F-30-TU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ADA750F-30-TU
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 30V 450W
Duomenų lapai: ADA750F-30-TU.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 210 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 210 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
ADA750F-30-TU specifikacijos
Dalies numeris ADA750F-30-TU Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 30V 450W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 210 pcs Duomenų lapas ADA750F-30-TU.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 30V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 6.91" L x 5.00" W x 2.76" H (175.5mm x 127.0mm x 70.0mm)
Serija ADA Galia (vatais) 450W (735W Forced Air)
Darbinė temperatūra -10°C ~ 71°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Būtiniausia minimali apkrova -
funkcijos Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input Efektyvumas 88%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 30V 15A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 15A
Patvirtinimai CE, cURus, TUV Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ADA750F-30-U
ADA750F-30-U
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 30V 450W
Sandelyje: 220 pcs
parsisiųsti: ADA750F-30-U.pdf
RFQ
ADA750F-30-RW
ADA750F-30-RW
Gamintojai: Cosel
Sandelyje: 205 pcs
parsisiųsti: ADA750F-30-RW.pdf
RFQ
ADA750F-30-T
ADA750F-30-T